• indeks
  • indeks1
  • indeks3

Szczotki do włosów Tangle Teezer

Wiele kobiet zmaga się z poplątanymi włosami, które nie pozwalają się rozczesać. Czasem także rozczesywanie powoduje ich uszkodzenia, rozdwajanie się, łamanie. Na szczęście coraz częściej możemy zapobiegajć temu problemowi dzięki stosowaniu odpowiednich kosmentyków do pielęgnacji, stylizacji, a także odpowiednim akcesoriom przeznaczonym do czesania włosów.

Podstawowa pielęgnacja

Oczywiście odpowiedni szampon, odżywka i olejek do włosów są niezwykle ważne, ale prawdziwą podstawą pielęgnacji powinien być dla nas wybór idealnych akcesoriów do rozczesywania włosów. Problem poplątanych włosów z pewnością rozwiążą szczotki do włosów Tangle Teezer, będące od dłuższego czasu prawdziwym hitem sprzedaży nie tylko w Wielkiej Brytanii, ojczyźnie szczotek, ale także w naszym kraju. Na czym polega ich innowacyjność? Tangle Teezer zostały zaprojektowane przez fryzjera, który wielokrotnie spotykał się z poplątanymi, trudnymi w rozczesaniu włosami i postanowił znaleźć rozwiązanie tego problemu. Stworzył szczotki, które dzięki nowatorskiemu ułożeniu włosków zapewniają idealne rozczesnie włosów, bez efektu szarpania czy ciągnięcia, a więc bez ich niszczenia i wyrywania. Ergonomiczny kształt i jaskrawe kolory z pewnością spowodowały dodatkowo, iż na Tangle Teezer zapanowała prawdziwa moda, a problem splątanych włosów został... rozplątany raz na zawsze.

Warto jednak zadbać o kompleksową ochronę skłonnych do plątania się włosów i zainwestować także w odpowiednie kosmetyki, które zadbają o delikatne pasma. Jeżeli jesteśmy posiadaczkami prostych włosów, idealnym rozwiązaniem będą szampony, odżywki i maski wygładzające lub dogłębie odżywiające włosy. Często przyczyną plątania się włosów jest bowiem ich niedostateczne nawilżenie. Idealnym rozwiązaniem będą więc szampony i odżywki regenrujące, na przykład Goldwell Rich Repair, L'Oreal Expert Absolute Repair Lipidium, Wella SP Repair, L'Oreal Expert ProKeratin Refill, Włosom kręconym pomogą preparaty przeznaczone do komplesowej pielęgnacji, dzięki którym uzyskamy efekt pięknie podkreślonego skrętu, na przykład Goldwell Dualsenses Curly Twist, L'Oreal Expert Curl Contour, L'Oreal Expert Liss Unlimited.

Idealne wykończenie

Aby wzmocnić efekt wygładzonych, miękkich włosów warto ich stylizację podkreślić serum wygładzającym lub olejkiem, serum lub preparatem z płynnym jedwabiem, który nada niezdyscyplinowanym włosom odpowiedniego blasku i gładkości. Jeżeli zastosujemy wszystkie wyżej wymienione zalecenia z pewnością problem plączących się włosów już nigdy nie będzie nas dotyczył.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Our website is protected by DMC Firewall!