• indeks
  • indeks1
  • indeks3

Modne torebki ze skóry

modaKupimy bardzo chętnie jakieś modne torebki ze skóry. Od każdego. Od zwykłych osób, którym się ich stare torby już dawno znudziły, od sklepów outletowych, second-handów, ważne jednak, by były to damskie modne torebki ze skóry.

Kim w ogóle jesteśmy i po co nam takie torebki? Oto pytanie podstawowe! Odpowiadamy więc na nie konkretnie i rzeczowo – jesteśmy dwiema siostrami (Ola i Iza), bliźniaczkami, mamy po 16 lat, chodzimy do ostatniej klasy gimnazjum, kochamy modę, ciekawe dodatki, zwłaszcza torby. Ogłaszamy dzisiaj, że przyjmiemy od kogokolwiek różne modne torebki ze skóry. Chciałybyśmy otworzyć na poddaszu naszego rodzinnego domu mały sklepik z torebkami damskimi. Może w przyszłości przerodzi się on w wielką firmę odzieżową, zarabiającą pokaźne sumy. Na razie jest to tylko pomysł w stanie surowym, ale nie jest to zły pomysł. Nasza mama stwierdziła nawet, że jest to idea godna mistrzów designu branży modowej! Modne torebki ze skóry w naszym sklepie będą na pewno rozchwytywane przez wszystkie dziewczyny z miasta, a także z okolicznych wsi i miasteczek. Jeśli zrobimy dobrą reklamę naszego biznesu, możliwe, iż kobiety z całego kraju będą przyjeżdżać do nas, by kupić kilka sztuk tych wyjątkowych torebek.

Zapytacie pewnie – dlaczego akurat torebki, czemu np. nie buty, bluzki, swetry lub szaliki… Odpowiadamy więc z przyjemnością – celujemy w torebki, ponieważ to nasz ulubiony dodatek do codziennego oraz niecodziennego stroju, sądzimy zatem, że inne dziewczyny także właśnie torebki cenią najbardziej! A nie jest tak? Wszystkie nasze przyjaciółki chętnie kupują nowe torby, nawet kilka w miesiącu - najczęściej w naszym ulubionym butiku http://www.etui-vintage.pl/. To nam mówi, że mamy rację – modne torebki ze skóry koniecznie muszą stać się naszym sztandarowym produktem, a w zasadzie, naszym jedynym produktem, jaki będziemy mogły zaoferować przyszłym klientkom. Pytanie kolejne – czemu ze skóry? To już kwestia gustu naszej mamy, która jest dla nas największym autorytetem w życiu, a także w modzie. Można by rzec, że jest ona naszym „modowym guru”. Mama zawsze powtarzała podczas zakupów: „najlepsze buty i torby, to jedynie te ze skóry, inne są do niczego!”. Zapamiętałyśmy nauki mamy i zapisałyśmy je na stałe w świadomości. Jesteśmy przekonane, że skórzane jest lepsze niż np. bawełniane, które nie jest tak wytrzymałe, jest po prostu gorsze. Trzeba to przyznać – mama ma spory udział w naszym pomyśle dotyczącym sklepu.

torebkaPamiętajcie – modne torebki ze skóry – do nabycia tylko w naszym niewielkim, aczkolwiek uroczym sklepiku na poddaszu. Mamy nadzieję, że niebawem nastąpi jego wielkie i huczne otwarcie. Póki co, prosimy wszystkich, którzy chcą się pozbyć starych lub niepotrzebnych toreb, by przesyłali je do nas. My natomiast, jako, iż jesteśmy bardzo kreatywne i uzdolnione artystycznie, przerobimy wasze niechciane torebki tak, by nadawały się one do ponownego użytku, a zarazem odsłoniły swoje nowe oblicze. Innymi słowy, uzdrowimy wasze stare torebki skórzane, czyniąc z nich modne torebki ze skóry, w sam raz do sprzedaży, idealne dla modnych młodych dziewcząt oraz starszych kobiet. Zachęcamy wiec do udziału w naszym niebanalnym projekcie, a w dalszej perspektywie, do odwiedzenia naszego niezwykłego sklepu.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Our website is protected by DMC Firewall!