• indeks
  • indeks1
  • indeks3

Mieszkania deweloperskie w Jeleniej Górze

zakup mieszkaniaWspółcześnie coraz więcej ludzi szuka miejsca do zamieszkania, które znajdowałoby się z dala od ulicznego zgiełku i hałasu. Pod tym względem doskonałe jest osiedle Ogrody Paulinum, które zostało zlokalizowane w jednej z najbardziej malowniczych okolic Jeleniej Góry. Z okien poszczególnych mieszkań można bowiem podziwiać wzgórza, staw i piękny park Paulinum, od którego swą nazwę wzięło osiedle.

 

Jednocześnie, inwestycja została położona na tyle blisko centrum miasta, by z łatwością można było się do niego dostać. Jest to doskonałe miejsce do zamieszkania zarówno dla osób samotnych, jak i dla rodzin z dziećmi. Dobrze poszukują się tutaj również osoby nowoczesne, jak i tradycjonaliści. Bloki zostały bowiem zaprojektowane w taki sposób, by nie tylko odznaczały się oryginalnym wyglądem, ale również, by były maksymalnie funkcjonalne.

Zapewnia to wysoki komfort oraz bezpieczeństwo mieszkania. Architekci i budowniczowie zadbali o wysoką jakość wszystkich materiałów użytych do budowy. Ponadto, w budynkach oraz na całym osiedlu istnieje szereg udogodnień, między innymi podjazdy dla osób, poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz dla wózków dziecięcych, bezpieczny i atrakcyjny plac zabaw, zewnętrzne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie przypisane do każdego mieszkania, a także bliska odległość od najważniejszych punktów usługowych, na przykład sklepu spożywczego czy przedszkola.

Za dodatkowa oplata można również nabyć miejsce parkingowe znajdujące się w podziemnej hali garażowej. Wchodząc na portal http://www.ogrody-paulinum.pl/ można dowiedzieć się więcej na temat całej inwestycji oraz postępów jej budowy. Na chwilę obecną ukończono budowę pierwszego etapu.

dzwig budowlanyDotyczy on budynków oznaczonych jako A oraz B. Większość mieszkań, które znajdują się w tych blokach zostały już sprzedane nowym właścicielom. Co się zaś tyczy rozpoczęcie prac budowlanych w przypadku budynków C oraz D jest przewidziane na 2014 rok. Warto już teraz zdecydować się na odpowiednie mieszkanie dla siebie i swoich najbliższych.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Our website is protected by DMC Firewall!